NovinkyZákladní škola a Mateřská škola
Ústí nad Labem, Jitřní 277, příspěvková organizace

  28. 10. 2020

DISTANČNÍ VÝUKA OD 2. LISTOPADU

Vážení rodiče, milí žáci, 

od 2. listopadu pokračuje distanční výuka. O dalších změnách Vás budeme neprodleně informovat.

 

Děkuji Vám za spolupráci se školou v období distanční výuky, za Vaši vstřícnost, ochotu, trpělivost, zpětnou vazbu a čas, který věnujete se svými dětmi učení. Vaše pomoc a součinnost jsou pro školu velmi důležité. Děkuji všem pedagogům školy za výborně zvládnutou výuku na dálku. Pro všechny z nás je tato situace mimořádně náročná. Zůstaňte ve spojení s vyučujícími Vašich dětí, komunikujte s nimi, ptejte se. Doufejme a věřme, že se do školy vrátíme co nejdříve, vydržme, buďme optimističtí.

Přeji Vám pevné nervy a hodně zdraví.

Alena Diusová, ředitelka školy

   zpět na přehled aktualit