NovinkyZákladní škola a Mateřská škola

30. 11. 2020

PODĚKOVÁNÍ ZA DISTANČNÍ VÝUKU

Vážení rodiče, milé děti,

dovolte mi poděkovat Vám za spolupráci při výuce po celou dobu uzavření škol. V drtivé většině jste distanční výuku zvládli na výbornou. Někdy nastaly malé problémy s technikou, ale i ty jsme společně byli schopni vyřešit. Ocitli jste se v roli učitele a zároveň jste museli zvládat vlastní pracovní povinnosti, za to Vám náleží náš obdiv.

Děkuji naprosté většině našich žáků, kteří byli na výuku vždy pečlivě připraveni a učení v domácím prostředí se pro ně stalo každodenní samozřejmostí. Chválím je za jejich odpovědný a aktivní přístup a za pečlivé plnění úkolů, které jim paní učitelky dávaly.

Poděkování patří hlavně všem pedagogům naší školy za skvěle a profesionálně odvedenou práci, zodpovědný přístup ke zcela jinému systému výuky, který na ně klade daleko větší nároky a za velké pracovní nasazení v průběhu distanční výuky. Jejich práce si velmi vážíme. Děkujeme také všem dalším zaměstnancům školy, kteří se starají o budovu školy, o úklid a zajištění náročných hygienických požadavků, o kuchyň a naše mlsné jazýčky.

Všem přejeme pevné zdraví.

zpět na přehled aktualit