NovinkyZákladní škola a Mateřská škola
Ústí nad Labem, Jitřní 277, příspěvková organizace

  30. 11. 2020

PODĚKOVÁNÍ ZA DISTANČNÍ VÝUKU

Vážení rodiče, milé děti,

dovolte mi poděkovat Vám za spolupráci při výuce po celou dobu uzavření škol. V drtivé většině jste distanční výuku zvládli na výbornou. Někdy nastaly malé problémy s technikou, ale i ty jsme společně byli schopni vyřešit. Ocitli jste se v roli učitele a zároveň jste museli zvládat vlastní pracovní povinnosti, za to Vám náleží náš obdiv.

Děkuji naprosté většině našich žáků, kteří byli na výuku vždy pečlivě připraveni a učení v domácím prostředí se pro ně stalo každodenní samozřejmostí. Chválím je za jejich odpovědný a aktivní přístup a za pečlivé plnění úkolů, které jim paní učitelky dávaly.

Poděkování patří hlavně všem pedagogům naší školy za skvěle a profesionálně odvedenou práci, zodpovědný přístup ke zcela jinému systému výuky, který na ně klade daleko větší nároky a za velké pracovní nasazení v průběhu distanční výuky. Jejich práce si velmi vážíme. Děkujeme také všem dalším zaměstnancům školy, kteří se starají o budovu školy, o úklid a zajištění náročných hygienických požadavků, o kuchyň a naše mlsné jazýčky.

Všem přejeme pevné zdraví.

Vedení školy  zpět na přehled aktualit