BŘEZEN 2026
Březen za kamna vlezem, říká pranostika. Ale u nás ve třídě tomu tak rozhodně nebylo a naopak - aktivita střídala aktivitu. Navštívili jsme krásné jarní divadelní představení, jarní tvoření v DDM a více jsme poznali naše tělo, emoce, všemi smysly. A že jsme si to dokázali dokonale užít. Ochutnávky, vůně, sluchové, hmatové, zrakové hádanky. Zastavit se a jen vnímat, být, slyšet, cítit, nahmatat, ochutnat. Bavilo nás poznávat třeba poslepu, dvojice, týmy, zkrátka si užít naše tělo, smysly, nálady, emoce zase jinak. Třeba emoční jóga, zkuste doma. Doporučujeme. Kromě těla jsme se také obohatili o poznávání jarní přírody, dalších počátečních hlásek, ale hlavně nás baví, že nás škola baví. Protože si hrajeme a zároveň se učíme. Zapojili jsme se do zvelebení naší krásné školní zahrady, aby nám tady bylo ještě krásněji. Škola hrou, co přát si více.... Jdeme do posledního čtvrtletí. Ufff, to nám to uteklo. Kéž by šel zastavit čas....



