ZŠ a MŠ Ústí nad Labem, Brná > ŠKOLKA > Zájmové činnostiZákladní škola a Mateřská škola

Zájmové činnosti 2023/2024

Nabídka kroužků MŠ na školní rok 2023-2024

Tenisový kroužek

Tento sportovní kroužek je zaměřen na tenisovou průpravu pod vedením učitelky MŠ I. Štráchalové. Bude probíhat každou středu v dopoledních hodinách (od 10.00 do 10.45) na školním hřišti. Je určen pro děti od 4 let.

Děti musí mít vlastní tenisovou raketu, sportovní oblečení a obuv.

Kroužek začíná již 13.9. 2023 a je pro přihlášené děti ZDARMA.

Taneční a pohybový kroužek

Cílem tohoto kroužku je rozvinout u dětí jejich přirozené pohybové dovednosti a hravou formou je naučit novým tanečním          variacím. Vhodně zvolená a líbivá hudba, odpovídající věku děti, rozvíjí muzikálnost a přináší dětem radost z pohybu. Taneční kroužek bude probíhat v MŠ každý čtvrtek od 14.30 do 15.15 hodin.

Platba kurzovného bude prováděna vždy na jedno školní pololetí ve výši 1180,- Kč (za 13 lekcí) přímo společnosti Rytmik. První hodina začíná ve čtvrtek 12.10.

Angličtina pro děti

Kroužek probíhá v anglickém jazyce,  metodou TBR kombinovanou s prvky Wow english (Steve and Maggie).  Děti se tak druhému jazyku učí velice přirozenou cestou v době, kdy řečové brány jsou otevřeny do kořán.

Kroužek bude probíhat každé úterý v odpoledních hodinách pod dobu 30 minut pod vedením zkušené lektorky Mgr. Kláry Vlčkové.

Díky velkému zájmu rodičů budou otevřeny dvě skupiny v časech 14.15 - 14.45 (mladší děti) a  14.45 – 15.15 (starší děti). Platba bude prováděna vždy na jedno školní pololetí ve výši 630 Kč přímo lektorce kroužku.

První hodina začíná již 26.9. 2023.